Chalupa byla postavena v roce 1985 Dr. Vedralem na jednom z nejhezčích míst v Rokytnici. Ač je chalupa na samotě, je blízko centra města, i všech sjezdovek. Rekonstrukce interieru proběhla v roce 2008.

Před druhou světovou válkou bylo v Rokytnici převážně německé obyvatelstvo, a tak pojmenování "Tajchy" vzniklo zkomolením německého slova teich (rybník). Dnes se to tu jmenuje V rybníčkách.

Chalupa má 6 ložnic (2 x čtyřlůžkovou, 2 x dvoulůžkovou, 1 jednolůžková a dětský čtyřlůžkový podkrovní pokojík) s celkem 17+3 lůžky a jednou dětskou dřevěnou postýlkou. Dále pak společenskou místnost s velkým masivním stolem pro 14 osob s krásným výhledem, velkou sedačkou, krbem a terasou. 

V kuchyni s menším jídelním stolem jsou kachlová kamna, velký plynový sporák s horkovzdušnou troubou, myčka a kredenc s veškerým nádobím. Ve špajzu jsou dvě lednice, mikrovlnná trouba, mixer, rychlovarná konvice, kávovar, odšťavovač, topinkovač, rýžovar, elektrický grill a fritéza.

V patře je pokojík s TV a DVD, v obývací hale je Vám k dispozici hifi věž s kvalitním zvukem, wifi po celém objektu i na terase. Sauna s bazénkem, 3x sprchový kout,  malá vana a 4x WC. K dispozici Vám je i prádelna s pračkou a žehličkou. Ve sklepě  je vinný sklípek s barem a malým sound systémem (po dohodě).

Na velké a členité zahradě s potůčkem je k dispozici venkovní krb s udírnou, dále otevřené ohniště se zahradním nábytkem, velký gril Weber na dřevěné uhlí (možnost zapůjčení velkého grilu rožnění selete), tři houpací sítě, dvě lehátka, pískoviště, trampolína, atd. Na  parkoviště u chalupy se vejde 5 vozů.

 
 
 

Uvedený ceník je pro maximálně 16 osob - v případě početnější skupiny je nutno připočíst 400 Kč na každou další osobu a noc. Maximální kapacita je 20 osob.

 

Cena za víkend

Mimo sezónu: 17 000 Kč
Letní sezóna: 18 000 Kč
Zimní sezóna: 20 000 Kč

Last minute: 14 000 Kč

Ceny za týden

Mimo sezónu:  29 000 Kč
Letní sezóna: 33 000 Kč
Zimní sezóna: 40 000 Kč

Last minute: 25 000 Kč
Vánoce: 55 000 Kč
Silvestr: 70 000 Kč

 

Spotřeba a poplatky

Cena zahrnuje
Pronájem celé chalupy, vodu, dřevo, sauna a internet. 

Cena nezahrnuje
Úhradu el. energie, rekreační poplatky obci (19 Kč/osoba/noc) a povolení k vjezdu (50 Kč/auto/týden)

Vratná kauce
10 000 Kč/pobyt.

V zimě je chalupa přístupná pouze auty 4x4 s kvalitními zimními pneumatikami a sněhovými řetězy. Ostatní auta parkují na parkovišti u hotelu Starý mlýn (400m od chalupy) za 100Kč/den. Na přepravu zavazadel a lyží z parkoviště do chalupy možno objednat sněžnou rolbu (500 Kč/jizda) nebo sněžný skútr (300 Kč/jízda).

V zimních a letních měsících nabízíme pouze týdenní pronájmy. Víkendové pronájmy v tomto období jsou možné pouze v případě, že 14 dní před dnem vašeho příjezdu není chalupa na daný termín rezervována. 

Upozornění pro alergiky: Peřiny máme péřové, ale na požádání Vám poskytneme pokrývku z umělého vlákna. 

Pro stálé klienty poskytujeme 10% slevu.