Terénní koloběžky

1 Km

V lyžařském areálu U Modré Hvězdy si můžete přez léto zařádit na terénních koloběžkách. Vlek Vás vyveze na Sachrův kopec a pak sjíždíte po vysečené sjezdovce.

Provozní doba (pouze přes prázdniny): 
Út - Ne: 13.00 – 17.00 hod.
Skiareal U Modré Hvězdy
Tel.: +420 603 576 330, +420 731 101 962

Downhill bikepark

bikepark2.jpg

2 KM

Bikepark v Rokytnici nad Jizerou se nachází ve skiareálu Horní Domky. Otevřeny jsou dvě trasy – lehčí překážková, těžší sjezdová. Sjezdová DH trať je vedena přímo pod lanovou dráhou se spousty klopenek a překážek, které jsou výhradně přírodní (pařezy, kameny). Překážková trať je hravější a jednodušší - dřevěné překážky (lávky, tobogány). Nově otevřená půjčovna kol ve skiareálu Horní Domky se nachází na parkovišti P1 u hotelu Rokytka. 

HORSKÉ KÁRY

horske-kary-02_1024.jpg

22 KM

Horské káry nebo také horské tříkolky – jsou speciálně upravené pro jízdu na travnatém kopci a jsou opatřeny dvěma brzdami, kterými můžete sami regulovat rychlost jízdy. Jsou určeny pro děti i dospěláky. Umožňují jízdu ve dvojicích, což ocení především maminky a tatínkové menších dětí. Samostatně mohou děti jezdit od 12 let. Dolů se svezete po 200m sjezdovce a nahoru Vás vyveze vlek. Maximální zatížení jedné káry je 100 kg. Horské káry jsou v provozu v SOBOTU, pravidelně od 14:00 do 17:00.


TUBING PARK

grassski3.jpg

22 Km

oblíbená zimní atrakce nekončí s posledním sněhem! Na speciálních duších se můžete svézt i v létě! Cestu dolů tvoří umělé koryto s několika zatáčkami, ve kterém sjedete na člunu celou trasu. Nahoru Vás pak vyveze vlek. Atrakce je vhodná pro děti od 4 a dospělé do 80 kg. V jedné duši smí jet pouze jedna osoba, prosím respektujte toto opatření, je z důvodu Vaší bezpečnosti. Tubing park je v provozu v SOBOTU, pravidelně od 14:00 do 17:00 (mimo špatného počasí).

Boby Harrachov

bobova draha Harrachov.jpg

20 Km

Bobová dráha v MonkeyParku Harrachov nabízí zábavu a adrenalin. Dráha má délku bezmála 1000 m a překonává převýšení 38 m. Díky špičkové zahraniční technologii prožijí v Harrachově vrcholný zážitek jak vyznavači sportovní jízdy, tak i děti od dvou let v doprovodu starších návštevníku. Podle svého rozhodnutí lze na bobech jezdit buď samostatně nebo ve dvojici se svými dětmi nebo kamarády.

Boby Špindlerův Mlýn

bobova draha Spyndleru mlyn2.jpg

40 Km

Bobová dráha má délku 1.400 m a jezdec si při jízdě s průměrným sklonem 7,03 % užije 22 zatáček, 5 jumpů (terénních zlomů) a tři tunely. Opravdu nevšední zážitek z jízdy, jejíž rychlost si každý volí podle svých schopností, umocňuje překrásné okolní panorama Krkonoš. Na jedno nebo dvoumístných bobech mohou jezdit bez problémů všechny věkové generace, děti od osmi let samostatně, do osmi let v doprovodu rodičů. Díky kvalitnímu osvětlení může být v provozu i po setmění.