Harrachov

Golf Club Harachow

16 Km

Předností tohoto hřiště je omezená (řízená) průchodnost hráčů, maximální počet skupin na hřišti je 7, to zajistí každému hráči dostatek soukromí a klidu pro svou hru.Jedná se o jediné hřiště v Krkonoších s nainstalovanými odpališti pro nejmenší golfisty v rámci projektu rodinný golf - "Family Courses", děti se tak stávají rovnocennými partnery svých rodičů

golf-harrachov.cz

Benecko

22 Km

Profesionální povrch  - (nejen) amatérská hra. Přijďte vyzkoušet nový amatérský akademický golf. Na travnatém golfovém hřišti můžete otestovat své umění nebo se naučit základům tohoto stále populárnějšího sportu, který přestává mít nálepku „jen pro bohaté“, ale je spíše pro ty,kteří si umí užít svůj volný čas a rádi zkoušejí nové a neobvyklé. Vaše dovolená je k takovéto „ochutnávce“ jako stvořená.

skalkabenecko.cz

Semily

Golf Club Semily

25 Km

Golfové hřiště Semily se nachází v meandru řeky Jizery již od roku 1970. Je krásné, přírodní a přestože poměrně krátké, tak velmi náročné na přesnost ran. Na tomto hřišti vyrostlo několik špičkových českých golfistů.  Není mnoho golfových hřišť, kde jednotlivé jamky, krom číslování, mají i svá jména. Do této nepočetné skupiny patří i semilské golfové hřiště. 

gcsemily.cz


Hančova bouda

006.jpg

23 Km

Golf není jen pro snoby, golf je jenom sport - a sport má dělat radost. Na pozemcích kolem hotelu s překrásným panorama jsme pro Vás vybudovali 6-ti jamkové Public-golf hřiště. Každý si tu může zkusit tuto hru. Zapůjčíme Vám výzbroj i uvedeme do základů hry. Určitě to Vás i Vaše děti chytne. Je to asi jediné golfové hřiště v Čechách, kam s Vámi může i Váš pes.

hancovabouda.cz

Mladé buky

46 Km

Jedno z nejkvalitnějších a nejprofesionálnějších center golfu v Krkonoších - Grund Resort Golf & Ski v Mladých Bukách. 18jamkové hřiště nabízí vedle samotné hry především unikátní výhledy na  Krkonoše prakticky z každé jamky. Zahrát si u nás golf mohou profesionálové i nováčči, dospělí i děti. Po golfu můžete využít široké nabídky služeb hotelu.

mladebuky.com

Prosečné

35 Km

Přijďte si s celou rodinou zahrát na 9-ti jamkové golfové hřiště. Klidné prostředí vhodné i pro děti, rodinná atmosféra a golfová hra na plnohodnotném znormovaném hřišti, se zvlněným profilem a zpestřením v podobě přírodních i umělých překážek, vzrostlých stromů, vyvýšených odpališt či odkloněných fervejí s krásnými výhledy na Krkonoše.

gccprosecne.cz