Tandem paragliding

paraglaiding.jpg

2 Km

Paragliding umožňuje létat bezmotorově i motorově na poměrně velké vzdálenosti- desítky, ba i stovky kilometrů. Tento sport je také nejlevnějším způsobem jak se může člověk dostat k létání, což je jeden z hlavních důvodů popularity paraglidingu. Oddíl Rokytnice nabízí možnost letu na tandemovém padáku. Start je z Lysé Hory a přistává se 200 metru od chalupy.

lety letadlem

vyhlidkove lety.jpg

30 KM

Vyhlídkové lety letadlem nad Krkonošemi z letiště Vrchlabí. Z letiště nad Vámi oblíbebé místo, ano trasu letu si zvolíte sami. Pilot s Vámi zaletí na vybrané místo. Veřejné letiště ve Vrchlabí pořádá vyhlídkové lety nad Krkonošemi denně od 9 do 18 hodin. Lety se uskuteční jenom v případě příznivého počasí. Z ptačí perspektivy si můžete prohlédnout Krkonoše i místa podle vašeho přání. 

lety balÓnem

balon2.jpg

30 KM

Vyhlídkový let horkovzdušným balonem trvá cca 1 hodinu dle podmínek na přistání a síle větru. Celá akce - sraz před letem, přesun na místo startu, rozbalení a postavení balónu, let, přistání, sbalení balónu, křest prvoletců a přesun zpět na místo srazu zabere obvykle 3 - 4 hodiny. Létáme za každého ročního období, převážně v regionu Liberec a Český ráj. Po dohodě zajistíme let kdekoliv po celé ČR.