Motokárová dráha

motokary.jpg

0,5 Km

U Hotelu Starý mlýn najdete motokárovou dráhu, dlouhá je cca 200m, rozloha 1500m2, asfaltový povrch. Jezdí se denně, vždy odpoledne a večer. Větší skupiny a firmy často využívají možnost rezervovat si celou dráhu a tři motokáry pro pořádání závodů. 

Čtyřkolky

atv2.jpg

0,5 KM

Vyzkoušejte jízdu na čtyřkolkách, dopřejte si nádherný pocit ze svezení volnou krajinou. Ať už dáváte přednost klidnějším projížďkám po silnicích nebo polních cestách. Skvěle se pobavíte, jízda v lesnatém horském prostředí je nezapomenutelná. 

Teréní Buggy

buggy.jpg

5 KM

Podmínky zapůjčení: řidičský průkaz sk.B (osobní automobil) + 1x doklad totožnosti (cestovní pas, občanský průkaz), každý nájemce je zodpovědný za způsobené škody, provoz na zapůjčené buggy je na vlastní nebezpečí. Ceník zapůjčení Buggy 660 ccm: 1 hodina 1000,-Kč


Tříkolky

25 Km

Půjčte si tříkolku a vyražte sami nebo se svým protějškem na vyjížďku plnou volnosti, poznání a obdivu. V půjčovně tříkolek jsou pro Vás připraveny tyto dvě krasavice. Mají pro vás připraveny tipy na zajímavé trasy. Buďte si jistí, že kamkoli přijedete s tříkolkou Thunderbolt Streamer, budete cílem obdivu jedinečného stylu.

www.pujcovna-trikolek.cz

elektrokolA

elekrokola 2.jpg

1 Km

Díky elektrokolu si užijete vyjížďku i v horském terénu a kopce se rázem stanou milosrdnější. Neznamená to ovšem, že se jen vezete - každý si může nastavit takový režim, který odpovídá jeho kondici a míře námahy, kterou chce vynaložit. Půjčovna kol Mountain Base se na elektrokola specializuje a nabízí opravdovou špičku ve své třídě . 

Segway

10 KM

Netřeba se jízdy bát, do 5 minut umíte skoro všechno, naučí se opravdu každý. Pohyb na stroji Segway je absolutně přirozený a intuitivní. Jízda na Segway je snadná jako chůze, zvládne ji každý. Nastoupíte – jako na schod. Mírně se předkloníte a  jedete. Když se chcete zastavit, jen se narovnáte. Český Ráj, ale i Krkonoše nebo Jizerské hory.

segway-cesky-raj.cz