Himaláj Bar Roky

Přijďte si odpočinout při šálku kávy speciálního čaje, piva Svijany 450 (vyrobeného pouze z vybraných surovin) sklenky vína či kvalitního alkoholu. Originální výhled na pohoří Krkonoš (Lysou horu, Kotel, Dvoračky) a celé spodní náměstí, jak pouhým okem tak speciálním daleklohledem na stativu z terasy v 1.patře před barem. Lze si zahrát šipky, šachy, stolní fotbálek a k dispozici je celá škála hlavolamů.

www.himalajbarroky.cz

ŠNEKOLEND 

125072500.jpg

Music club s koktejl barem kde se můžete bavit až do ranních hodin (21-04 hod.). Music Bar Šnekolend získal prestižní ocenění Grand Bar 2012, 2013 od České barmanské asociace a Stock Prestige. Patří mezi 300 nejlepších a nejzajímavějších barů v naší zemi. Hudba od 70. let po nejnovější trendy, Československé večery (výhradně česko - slovenské hity). Pořádání promotion akcí a párty. Opravdu velký výběr alko i nealko míchaných  nápojů.

www.snekolend.cz

Korej

Music club KOREJ nabízí nejen široký sortiment kvalitního alkoholu, ale také skvělé zázemí pro živé kapely. Music club KOREJ je to pravé pro ty, co vydrží až do rána. S otevírací dobou jsou širokodaleko jediní, kde si můžete užívat hudby až do 6:00h! Každý víkend na vás čekají slevy na vybrané druhy alkoholu.

www.korej.cz