Jakemoto

atv snow.jpg

Dopřejte si nádherný pocit ze svezení v sedle sněžného skútru nebo čtzřkolky na pásech! Ať už dáváte přednost klidnějším projížďkám po zasněžených pláních, nebo adrenalinovému řádění v hlubokém sněhu!! Pro Vaše malé ratolesti jsou připravené dva dětské skútry Polaris 120 Pro. Děti jezdí na oválu cca 150 m pod dozorem zkušených instruktorů. Dětské skútry jsou hned vedle půjčovny sněžných skútrů ve skiareálu Větrov, otevírací doba je od 10:00 do 16:00.

Půjčovna Příchovice

snowmobile Hlavni.jpg

Půjčovna se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš (v obci Kořenov – Příchovice). Máte-li rádi odpočinkové, či adrenalinové vyřádění v terénu na pouze značkových čtyřkolkách YAMAHA neváhejte a navštivte půjčovnu. Půjčovna nabízí jízdy v těžkém terénu po polních i lesních cestách. Půjčovna disponuje 10. sněžnými skútry a 4.čtyřkolkamy značky Yamaha. Po dohodě je možné sněžné skútry dopravit na Vámi zvolené místo.

Snowbike

snowbike-003.jpg

Bikovaní na sněhu má svoje zákonitosti a technické odlišnosti. Nejsou to jen široké ráfky a pneumatiky a s tím související úpravy rámu. Je to především zvládnutí techniky jízdy na sněhu. Na sněžném kole se můžete pustit i do pro obyčejné kolo nezvyklých podmínek. Na tvrdém povrchu se i na sněžném kole jezdí na stejných tlacích tak, jak jsme zvyklí a dokonce valivý odpor není kupodivu nijak větší ani na tlustších pneumatikách. Jak ale povrch měkne, musíme odpouštět tlak v pneumatikách až třeba do téměř prázdného kola tak, abyste se nezařezávali a vzduchový polštář utvořený podhuštěnou pneumatikou vás udržel na povrchu.