Snowtubing Rokytnice

snowtubingBosino.jpg

1 Km

Snowtubing nabízí nevšední zážitek z rychlé jízdy. Snowtubing je bezpečný sjezd na velké duši z pneumatiky nebo v gumovém člunu. Pocit volnosti je umocněn nádhernou krajinou nad Horní Rokytnicí s výhledem na nejvyšší hory Krkonoš i na Horní Rokytnici samotnou. Vlastní zážitek je možné si vychutnat jak samostatně, tak i se skupinkou přátel. Všechno potřebné ke sjezdu je vás už připravené.

Sáně Špyndlerův Mlýn

sankarska draha 2.jpg

40 Km

Na náměstí ve Špindlerově Mlýně si u stanoviště autobusů sáňkařské dráhy zakoupíte jízdenku. Autobusy na start vyráží každou celou hodinu. Na startu si zapůjčíte sáňky, na kterých sjedete po téměř 4 kilometrové dráze a zdoláte převýšení přibližně 350 m. Saně odevzdáte v cíli. Od úterý do soboty můžete vyzkoušet i večerní jízdy na osvětlené dráze.

vyjížďka na saních koňmo

sankovani draha.jpg

1 KM

Máte rádi koně, milujete procházky nebo jste prostě beznadějní romantici? Tak právě pro Vás je jeden z nevšedních zážitků, který můžete vyzkoušet v zasněžených Krkonoších, vyjížďka na saních tažených koňmi. Při jízdě na saních dopřejete odpočinek své duši, potěšíte se pohledem na nádhernou bílou krajinu a horské hřebeny a se svými nejbližšími zažijete něco jedinečného.


MUSHING

Jízda se psím spřežením – na objednávku okružní jízdy a jízdy po hřebeni s výhledem na okolí, pro zkušenější i několika denní zimní táboření pod stanem. Je možné zabezpečit i nocleh v horských boudách. Nezapomenutelné jsou vyjížďky pod noční zimní oblohou. Zájemci se mohou vézt na saních nebo sami saně řídit. Vše pod dohledem zkušených musherů s několikaletou praxí se psy.

www.alaskandogs.cz

 

Sáně a boby 

sanky chalupa.jpg

Sáňky, boby, bikeboardy, pekáče a veškeré okolní stráně a svahy jsou dětem plně k dispozici zcela zdarma. Pokud chcete pořádnou jízdu, pak doporučujeme výšlap na Dvoračky a sjezd dolů - trasa má celkem asi 3km. Pro línější je zde možnost skůtr taxi - jízda na Dvoračky cca 400 Kč - pobere asi 4 osoby. 

27625263_1524156421035596_2265829294776524382_o.jpg

Volně přístupná dráha ve Smržovce je dlouhá 4 km. Sáňkařská dráha vede z Černé Studnice a klesá do Smržovky po obecních a lesních cestách k lyžařskému vleku Filip. V nejnebezpečnějších zatáčkách se na ní objeví dřevěné mantinely, aby se sáňkaři nevřítili do lesa. Dráha se na jednom místě kříží s místní vozovkou do samoty Berany, kde umístíme označení a upozorníme sáňkaře, aby sesedli a silnici bezpečně přešli.Pokud nemáte vlastní saně, je možné si je zapůjčit na chatě Černá Studnice

www.facebook.com