hala a Kurty

Sportovní hala.jpg

2 KM

Tenisové a volejbalove kurty jsou v letních měsících k dispozici pro veřejnost. Při nepřízni počasí lze je k dispozici hala o velikosti 18×36m, kterou lze využít pro míčové hry, tenis, aerobic a další. Tělocvična o velikosti 12×18m je vybavena cvičebním nářadím a trampolínou.  Samozřejmostí je možnost zapůjčení si tenisových raket, míčků, pingpongových pálek a míče.

Kuželna

kuzelna.jpg

2 KM

Kuželna Spartak nabízí možnost si zakoulet v jediné kuželně v okolí. K dispozici jsou dvě dráhy s novým povrchem a s novým automatickým stavěním kuželek. Dále je zde restaurace s točeným pivem a drobným občerstvením, šatna, hlediště pro diváky. Objednávky prosíme min. 1 den předem! Kuželna je zejména vhodná pro pořádání turnajů nebo utkání.

Zlatá Podkova

zlata podkova bowling.jpg

3 KM

Asi  jeden kilometr od centra obce Rokytnice  naleznete agrofarmu s penzionem. Areál nabízí k využití bowlingové centrum se čtyřmi dráhami. Nechybí ani stolní fotbal, kulečník či elektronické šipky. V areálu Pensionu Zlatá Podkova je otevřeno bowlingové centrum se čtyřmi dráhami, barem, posezením, elektrickými šipkami, billiárem a kulečníkem.


Vertical Park

2 Km

Lezení v korunách stromů na různých lanových překážkách ve výšce 4 - 12 m nad zemí. Připraveny jsou dva okruhy vhodné jak pro děti tak pro dospělé, jednotlivce i skupiny. Pro individuální průstup je požadována výška minimálně 130 cm, pro průstup s instruktorem můžete být i menší. Lanový park najdete u spodní stanice lanové dráhy Horní Domky - nástup je přímo z terasy. V červenci a srpnu je otvřeno denně od 9 do 17 hod, na jiném termínu se s Vámi rádi dohodnou telefonicky. V pensionu Kamínek vedle lanového parku je stylovoá restaurace s pestrou nabídkou jídel a nápojů.

Via Ferrata

viaferrata_690_460_crop.jpg

25 Km

U města Semily je na skalním masívu, na levém břehu řeky Jizery je tak zvaná via ferrata  Vodní brána. Jedná se o lezecký výstup v náročném skalním terénu, kde však pohyb usnadňuje ocelové lano zakotvené v několikametrových intervalech pevně ve skále. Via ferrrata leží nad nádherným údolím řeky Jizery se známou Riegrovou stezkou. Obtížná místa pomáhají překonávat ocelová lana, která také slouží lezcům k jištění. Vzhledem k terénu, kterým via ferrata vede, je bezpodmínečně nutné dodržovat striktní zásady bezpečnosti.

www.kudyznudy.cz

Rafty

27 Km

Všem, kteří májí rádi vodu nebo jednoduše chcete zkusit něco nového. Jizera je nádherná řeka, která stojí za to. V jarních měsících dokáže pozlobit a v létě nabídnout perfektní relax. Raftování po řece Jizeře je určena vám všem, tedy dětem, dospělým a rodinám s dětmi. Půjčovna disponuje dostatečně velkým počtem raftových člunů ve výborném stavu s velmi kvalitním vybavením, které vám přiveze na vámi zvolené místo nalodění. Jizeru je splavná od měsíce března až do prvních listopadových dnů.

www.rafty-jizera.cz