HORSKÉ KÁRY

1 Km

Horské káry jsou speciálně upravené pro jízdu na travnatém kopci a jsou opatřeny dvěma brzdami, kterými můžete sami regulovat rychlost jízdy. Jsou určeny pro děti i dospěláky. Umožňují jízdu ve dvojicích. V lyžařském areálu U Modré Hvězdy si můžete přez léto zařádit na terénních horských kárách. Vlek Vás vyveze na Sachrův kopec a pak sjíždíte po vysečené sjezdovce. 
Provozní doba: Út - Ne: 13.00 – 17.00 hod.
Tel.: +420 603 576 330, +420 731 101 962

terenní koloběžky

bobova draha Spyndleru mlyn2.jpg

1 Km

V půjčovně Mountain Base naleznete pravé terenní koloběžky. Díky propojení lanovkami se tak místní kopce stávají dosažitelné i s koloběžkou a dlouhé sjezdy vám dají možnost prozkoumat krásu hor a přitom zažít i dobrodružství. Během letní sezóny najdete koloběžky přímo na Dvoračkách. V pravidelných intervalech (cca 90min) se sjíždí s průvodcem do Rokytnice. Pro více informací ohledně provozu kontaktujte půjčovnu.

Downhill bikepark

bikepark2.jpg

2 KM

Bikepark v Rokytnici nad Jizerou se nachází ve skiareálu Horní Domky. Otevřeny jsou dvě trasy. Sjezdová T-LINE trať je vhodná pouze pro zkušené sjezdaře. Trať je vedena přímo pod lanovou dráhou se spousty klopenek a překážek, které jsou výhradně přírodní (pařezy, kameny), délka cca 1 500 metrů. Tucson freeride line je trať vhodná i pro méně zkušené sjezdaře, trať je hravější a jednodušší, klopenky, přírodní překážky, délka cca 1 650 metrů.


Mountainboarding

horske-kary-02_1024.jpg

1 KM

Mountainboarding je poměrně mladý sport, který se řadí mezi boardové sporty. K provozování tohoto sportu se používá mountainboard – prkno na kolečkách podobné snowboardu a skateboardu.  K jízdě na mountainboardu jsou vhodné hlavně zatravněné sjezdovky, lesní a polní cesty, které jsou z kopce nebo i asfaltové cesty. Mountainboard se mimo mountainboardingu a jízdě z kopce, používá také pro provozování landkitingu.

TUBING PARK

Snímek obrazovky 2017-07-24 v 16.57.16.png

2 Km

Oblíbená zimní atrakce nekončí s posledním sněhem! Na speciálních duších se můžete svézt i v létě! Summer Tubing je adrenalinová atrakce pro malé i velké. Vyvezete se v gumovém člunu kotvičkovým vlekem na start a poté si užijete fantastickou jízdu dolů uměle vytvořeným korytem o délce cca 250 m s překrásným výhledem na horní Rokytnici nad Jizerou.  Atrakce je vhodná pro děti od 4 a dospělé do 80 kg.

Boby Harrachov

bobova draha Harrachov.jpg

16 Km

Bobová dráha v MonkeyParku Harrachov nabízí zábavu a adrenalin. Dráha má délku bezmála 1000 m a překonává převýšení 38 m. Díky špičkové zahraniční technologii prožijí v Harrachově vrcholný zážitek jak vyznavači sportovní jízdy, tak i děti od dvou let v doprovodu starších návštevníku. Podle svého rozhodnutí lze na bobech jezdit buď samostatně nebo ve dvojici se svými dětmi nebo kamarády.